logo

AUDIO

PR BialystokRozmowa w Radio Białystok: Dlaczego tak trudno zaobserwować cietrzewie, gdzie występują błękitne żaby i czy mrozi krew w żyłach spotkanie z wilkiem, czy niedźwiedziem? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w książce "Łosie w kaczeńcach. O czym milczy Biebrza". Z jej autorami Magdaleną Sarat i Łukaszem Łukasikiem rozmawia Andrzej Bajguz. Autorzy książki "Łosie w kaczeńcach. O czym milczy Biebrza" Magdaleną Sarat i Łukaszem Łukasikiem byli gośćmi Książnicy Podlasiem na 5. Festiwalu "Autorzy i Książki. Podlaskie podsumowanie".

EMAUS radioRozmowa w Radio EMAUS z Alicją Bec: Łukasz Łukasik, Magdalena Sarat – o książce „Łosie w kaczeńcach. O czym milczy Biebrza?” (Wydawnictwo Poznańskie) Jak fotografować dzikie zwierzęta? Czy istnieje savoir-vivre fotografii przyrodniczej? O której godzinie trzeba wstać, żeby złapać w kadrze witające świt ptaki? I co nadal pozostaje niezdobytą twierdzą dla dwóch doświadczonych fotografów? O tym rozmawiamy z Łukaszem Łukasikiem i Magdaleną Sarat, którzy wspólnie przemierzają kraj w poszukiwaniu pięknych kadrów. Napisali o tym książkę „Łosie w kaczeńcach. O czym milczy Biebrza?”

RDC LOGORozmowa z dnia 26 marca 2021 w RDC Radio Dla Ciebie: Mnie się to podoba: książka "Łosie w kaczeńcach. O czym milczy Biebrza". Gośćmi Beaty Jewiasz byli autorzy: Łukasz Łukasik i Magdalena Sarat.

RDC LOGOAudycja ANIMALISTA w RDC, Łukasz Bożycki rozmawia z fotografem przyrody Łukasz Łukasik, współautorem książki „Łosie w kaczeńcach. O czym milczy Biebrza”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Poznańskiego.